agniesia - komentarze


Jak ja kocham misie!Są takie słodziutkie!Szkoda że nie mam żywego misiaczka do którego mogłabym sie przytulić i wogóle.Wiecie o co chodzi!Niedawno straciłam takiego misiaczka na którym mi bardzo zależało no ale cóż nie da sie zawrócić czasu...a szkoda bo bym napewno to zrobiła zeby była taka możliwość :) No a co tam u mnie?Nic ciekawego,same przypały.Na przykład w szkole za nieobecności wychowawczyni wzywa rodziców a kogo?Oczywiście moich,Anitki i Dolinki!My to nie umiemy bez problemu przeżyć nawet jednego dnia!A czemu sie tak dzieje?!Nie mam pojęcia...

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
18.11.2004 :: 18:37 :: pa89.siedlce.cvx.ppp.tpnet.pl

Anitka:-)

Ejjjj......Agus dawaj nowe notencje...co?Ja kcem cztac!!!!
18.11.2004 :: 18:36 :: pa89.siedlce.cvx.ppp.tpnet.pl

Anitka:-)

Ejjjj......Agus dawaj nowe notencje...co?Ja kcem cztac!!!!
16.11.2004 :: 20:46 :: host-62-141-193-43.gorzow.mm.pl

smallvile

Fajny mis Pozdrawiam i zapraszam do mnie papa
16.11.2004 :: 19:39 :: cjb133.neoplus.adsl.tpnet.pl

Martynka:)

hihi... to bez podpisu na dole to ja...
16.11.2004 :: 19:37 :: cjb133.neoplus.adsl.tpnet.pl

heh Ty to jak zawsze nigdy nie umiesz żyć bez problemów pakujesz się chyba we wszystkie ale taką Cię lubie heh gorzej pewnie teraz bedziesz miała w domku:] i pamiętaj o piątku.....będe o 14:00......
16.11.2004 :: 19:34 :: pa16.siedlce.cvx.ppp.tpnet.pl

Anitka:-)

a ja ffiem cemu nie mozemy przezyc...heh...bo my to psypalowce jestesmy!No ale offcorsik ja leje na psypalki...juz jestem przyzwyczajona...ty to chiiiba tesh?cio?Acio do tego misiaczka to znajdziesz jesce taaaakiego supcio misiaczka. i to jesce lepszego niz ten poprzedni misiaczek....duuuuzy byl cio?Moj byl taaaki malutki i slodziutki,ale jeszce sobie znajdziemy nasze misie, hm...albo odzyskamy te ktory nam uciekly....3maj sie cielutko bo na dworku mrozek....brrrr.....
Talk.pl :: Wróć