agniesia - komentarze


Cześć słoneczka!Ale mam dzisiaj fany dzionek!Miałam tylko dwie lekcje bo są próbne matury i mam zajefany humorek :) No i wogóle moge wkońcu wejść na necik,wcześniej nie mogłam bo mój komputerek był w małej naprawie :)Wkońcu spadł śnieżek!(spadł już w piątek ale nie mogłam wcześniej tego napisać :) jest tak bialutko,zimniutko i ślisko ale poza tym fajnie!Prawdziwa zima!Wpisujcie się do księgi gości!Czy musze o tym przypominać??A...no i oczywiście komętujcie notki!Z góry dzięki!3majcie siem cieplutko!Papa!

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
23.11.2004 :: 22:46 :: chy251.neoplus.adsl.tpnet.pl

martyska43

no to fajniuśko miałaś ja nie mialam skróconych bo mam za dużą szkołe:d ale i tak było fajnie:D hehs a zime to widać jest taka fajniutka:] i bielutka trzym się cieplutko w zimowe wieczorki:*
23.11.2004 :: 21:29 :: pb220.siedlce.cvx.ppp.tpnet.pl

Anitka

No faktycznie fajniutko teraz....te matury daly nam troszki odpoczac....a sniezek...uhm....Agus pisz tu tak troszke bardziej o zyciu, o tym co dzieje siem w twojej glowce i serduchu....cio
23.11.2004 :: 21:28 :: pb220.siedlce.cvx.ppp.tpnet.pl

Anitka

No faktycznie fajniutko teraz....te matury daly nam troszki odpoczac....a sniezek...uhm....Agus pisz tu tak troszke bardziej o zyciu, o tym co dzieje siem w twojej glowce i serduchu....cio
Talk.pl :: Wróć