agniesia - komentarze


Pod wieczór złapałam jakiegoś strasznego doła!Już miałam napisać notke w której opisałabym co i w kim mnie wkurza.Ale mogło by to zranić niektóre osóbki a tego bym nie chciała,bo nie lubie jak ktos z mojej winy jest smutny.Chciałabym zeby inni czasem też sie zastanowili czy przez swoje zachowanie nie ranią drugiej osoby i czy są tak do końca wporządku...Wkurzają mnie ludzie fałszywi i udający kogoś kim nie są po to aby wzbudzić zainteresowanie swoją osobą.Wszyscy wymagają od siebie mówienie prawdy na temat swojej osoby, a jak co do czego przyjdzie to zajebią focha i po sprawie :) To wydaje mi sie troszke bez sensu no ale co ja swoja skromną osóbką moge na to poradzić?Nic!

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
24.11.2004 :: 16:17 :: 195.117.151.34

agNIEsIA

NIe Nie CHoDZI o CIebiE ANitko!POwinNAś SIE DOMYŚLEć O Kogo chodzi,na KOgO wPŁyw MA pewien CHŁopCzyk! TA oSOba NIE ma SwOJEgO ZDaniA I RobI WszYStko Aby SiE KOMUś podpORZĄDkowaĆ!ChoDZI TU o dWIE OsobY ale NIE BeDE TU piSAŁA o jakiE JAK coS To ci POWIem JAK sie zOBACzymy OK?
24.11.2004 :: 12:40 :: bd2.internetdsl.tpnet.pl

Anitka

Witam wlasnie siedze sobie na neciku w szkolce....he...he...zaluj ze nie bylas dzisiaj w szkole bo jest zajebiscie!!!Mam wrazenie ze twoja noteczka odnosi sie do mojej oosoby...wiec jesli tak to mozesz napisac co myslisz o mnie i wogole....mysle ze nie bede smutna a raczej przemysle wszystko i wyciagne z tego wnioski...thx...pa...
24.11.2004 :: 11:48 :: zm70.internetdsl.tpnet.pl

Bartek

Siemanko;)..na początku to sorry że mnie tyle czasu tutaj nie było,ale jakoś ostatnio nie mam na nic czasu:(..pewnie w najbliższym czasie tez nie będe miał czasu,bo nawet przy kompie nie siedzę ostatnio dużo:(..mam nadzieje że to się niedługo zmieni i częściej będe tutaj wpadał;)..POZDROWIONKA;)
23.11.2004 :: 22:50 :: chy251.neoplus.adsl.tpnet.pl

martyska43

hmmm i dobrze zrobiłas nie pisząc tego chociaż czy ja wiem może wkońcu niektórzy dowiedzieli by się naprawde kim są w oczach innych ludzi, ale po co ma sie ktoś potem obrażać na ciebie a co do tych fochów to masz całkowitą racje zawsze tak jest.....:)

Talk.pl :: Wróć