agniesia - komentarze


Już czs chyba dodać now± notke bo dosyć dawno tu nie pisałam.A więc dzi¶ nie byłam w szkole bo wczoraj jako bardzo zdolna dziefcynka skręciłam sobie nóżke w szkole.Dopiero dzisiaj byłam u lekarza ale naszczę¶cie miałam dwie opcje:albo gipsik albo ma¶ć i antybiotyk!Oczywi¶cie wybrałam t± drug± bo jutro ostatki i nie zamierzam siedzieć w domciu tylko ruszam do SCC na ostatni± imprezke w tym roku z Anit± i Doli.Jak dziefczyny popijemy jutro nie? ;)No a co innego mamy robić w ostatki?Mam nadzieje ze bedzie zajebista zabawa i duuuużo ludzi!Pozdrowionka dla wszystkich moich mi¶ków! :*

Imię:


Wy¶wietlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
04.12.2004 :: 14:40 :: chk106.neoplus.adsl.tpnet.pl

martyska43

uuuuuuuu siostra jestem pod wrażeniem widze że masz nowy wystrój:P hihi.... papa cmokassek:):*
01.12.2004 :: 12:34 :: bd2.internetdsl.tpnet.pl

Anitka

No i dobrze ze nie mialas gipsu bo z ostatkow by wyszla lipa...heh...a tak sie pobawilysmy w SCC...no i popilysmy sobie tesh...jak smakowalo piwko?Nie??He...he...3maj siem
26.11.2004 :: 22:59 :: 195.117.151.34

agniesia

ty też idziesz?? to fajnie!mam nadzieje ze jako¶ sie znajdziemy bo licze na dużo ludzi!a więc do zobaczenia :)
26.11.2004 :: 22:36 :: cix57.neoplus.adsl.tpnet.pl

martyska43

to co siostra bawimy się jutro widze razem:D heh przynajmniej na chwilke się spotkamy :d hehe i uważaj troszke na siebie i na ta nóżke:) papa busssiaki:)
Talk.pl :: Wróć