agniesia - komentarze


Dzisiaj jest niedziela,chyba najbardziej zamulający dzień tygodnia.No ale już niedługo święta i tylko ta myśl mnie pociesza,ponieważ bedzie duużo wolnego,spotkam się z całą rodzinką no i przyjdzie Święty Mikołaj :)Ale teraz zapowiada się najcięższy tydzień!Same poprawy i odpytywanka w szkole.No a poprawiać to ja akurat mam co!Nie wiedziałam że w liceum bedzie tak ciężko!Już dość mam tej szkoły,tych nauczycieli i wszystkiego co związane jest z nauką!Co za głupiec wymyślił szkołe?!No ale musze udzwignąć ten ciężar jeszcze przez ten rok i dwa następne lata!

Szkoła - rok od września do czerwca.
Szkoła - wolnego czasu morderca.
Szkoła - dziewięć lat z życia kalendarza.
Szkoła - w dorosłe życie nas wdraża.
Szkoła - pole bitew i wojen.
Szkoła - cząstka historii mojej.
Szkoło! Czym byś nie była dla świata,
To i tak cię opuszczę za dwa lata. :)

Ten wierszyk dedykuje mojej szkole!


Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
22.12.2004 :: 23:21 :: 195.117.151.34

agniesia

Co ty gadasz?Swiętego Mikołaja nie ma? łeee... ja sie tak nie bawie mama mnie okłamała :(
15.12.2004 :: 12:34 :: bd2.internetdsl.tpnet.pl

Anitka

Łoooj.....Aguś musze cie zmartwic...Ta wiadomosc bedzie pewnie dla ciebie szokujaca....no ale kiedys musialas uslyszec prawde....Święty Mikołaj nie istnieje!!!!A ten wierszyk faktycznie pasuje do naszej szkoly....3m sie.....See Ya!
12.12.2004 :: 20:43 :: dlu130.neoplus.adsl.tpnet.pl

lina

zgadzam się w 200% z tobą a na święta i te sprawy z nimi związane to mam wielką ochote, tak jak co roku będzie zajebista atmoswera.trzymaj się i pozdrawiam ciepło
12.12.2004 :: 20:00 :: cjc35.neoplus.adsl.tpnet.pl

martyska:)

no tak siostra ze świąt to ty chyba nie masz co się cieszyć bo teraz rodzinka to sama wiesz ........ normalnie nic dodać nic ująć szkoda gadać a liceum faktycznie jest zajebiście trudne to nie to samo co gimnazjum lub podstawówka ale trudno trzeba jakoś sobie radzić i teraz trzym sie
Talk.pl :: Wróć