agniesia - komentarze


Ja pierdole!!!Jakie to moje zycie jest beznadziejne!Nic mi się nie udaje,wszystko jest przeciwko mnie!Ja juz tego nie wytrzymuje!Sadziłam ze wszystko się ułozy i nie warto przekreślać wszystkiego tak odrazu,myślałam ze potrzeba czasu...ale jednak w moim przypadku czas okazała się wielkim wrogiem którego nie potrafie pokonać.Jestem bezsilna...czuje jak po woli cząstka mnie zanika by nigdy już nie powrócić!Zmieniłam się!Wiem!Teraz jestem tego świadoma że popełniłam bład,błąd którego już nie naprawie,ponieważ nie da się cofnąć czasu!Miałam nadzieje...nadzieje ze wszystko bedzie ok ale juz ją straciłam.To bez sensu wierzyć w coś co i tak nigdy nie bedzie fikcją!Zrozumiałam to...ale za póżno!Za dużo zmian nastąpiło w moim zyciu zebym mogła to naprawić!Pozostaje mi tylko czekać!Czekać aż wszystko się ułoży......

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
20.12.2004 :: 20:55 :: bbs251.neoplus.adsl.tpnet.pl

Paula2

Ogłaszam I etap konkursu! Muszusz opisać najładniej jak umiesz mojego bloga.
19.12.2004 :: 18:59 :: bdb94.neoplus.adsl.tpnet.pl

basia

Hejcia! Zapraszam do wzięcia udziału w moim konkursie na naj bloga! www.basia.talk.pl Instrukcje po wejściu!

19.12.2004 :: 16:29 :: bdb94.neoplus.adsl.tpnet.pl

paula2

Zgłoś się do mojego konkursu na najsympatyczniejszego bloga. Podaj imię i adres bloga. Paula2
19.12.2004 :: 15:29 :: pa152.siedlce.cvx.ppp.tpnet.pl

Anitka

Sorki dwa razy mi siem dodalo:-/

19.12.2004 :: 15:28 :: pa152.siedlce.cvx.ppp.tpnet.pl

Anitka

Hej!Aguś!Wszyscy sie zmieniaja, bez wyjatków...Twoje ycie nie jest wcale beznadziejne.Jedno ci sie nie udaje, ale cos innego ci wychodzi.W zyciu nie mozna miec wszystkiego.Na wszystko trzeba ciezko przacowac i przede wszystkim czekac....dlugo czekac, a te chwile ktorych tak bardzo pragniemy zblizaja sie do nas.Wtedy jestesmy szcesliwi leczz musisz pamietac ze jesli los daje ci szanse to nie mozesz jej zmarnowac.Poprostu NIE!Dostalas szanse wiec pamietaj o tymm dziamdziaku!I mam nadziaje ze tak tez zrobisz i bedziesz duzo myslec za nim cos powiesz badz zrobisz glupiego.Powodzenia.
19.12.2004 :: 15:27 :: pa152.siedlce.cvx.ppp.tpnet.pl

Anitka

Hej!Aguś!Wszyscy sie zmieniaja, bez wyjatków...Twoje ycie nie jest wcale beznadziejne.Jedno ci sie nie udaje, ale cos innego ci wychodzi.W zyciu nie mozna miec wszystkiego.Na wszystko trzeba ciezko przacowac i przede wszystkim czekac....dlugo czekac, a te chwile ktorych tak bardzo pragniemy zblizaja sie do nas.Wtedy jestesmy szcesliwi leczz musisz pamietac ze jesli los daje ci szanse to nie mozesz jej zmarnowac.Poprostu NIE!Dostalas szanse wiec pamietaj o tymm dziamdziaku!I mam nadziaje ze tak tez zrobisz i bedziesz duzo myslec za nim cos powiesz badz zrobisz glupiego.Powodzenia.
17.12.2004 :: 14:21 :: chr223.neoplus.adsl.tpnet.pl

Martynka:)

MIsiek !! nie łam się przełam się:P ja ci pomoge :D nie żartuje hmmm... chyba bedzie trzeba coś z tym zrobić.....papa:*
16.12.2004 :: 21:30 :: 195.117.151.34

AGNIESIA

dzięki siostra!Ale uwierz nie wiem co się dzieje?Wszystko się pierdoli!
16.12.2004 :: 19:38 :: cic34.neoplus.adsl.tpnet.pl

martyska43

siostra nie martw się każdy ma w pewnym okresie zjebane życie ja , ty i inni też ale zobaczysz bo złych dniach nadejdą dobre a po dobrych znowu złe a potem znowu dobre i tak wkółko aż się to nie skończy w sumie to ja nie wiem po co my żyjemy chyba po to aby przeżyć swoje tu na ziemi a potem odpoczywać tam w niebie ale kto wie czy wogóle coś takiego jak niebo istnieje trzym się :*
15.12.2004 :: 21:52 :: dle32.neoplus.adsl.tpnet.pl

lina

nie martw się wszystko się jeszcze poprawi.w życiu przeżyłaś dobre i złe chwile tak jest na okrągło bo tak jest zrobiony ten pojebany świat, ale jeszcze się zmieni twoja dola na lepsze. Głowa do góry i przed siebie idz z uśmiechem na twarzy. Wszystko Będzie Dobrze ja Ci to mówie
15.12.2004 :: 16:08 :: cfb36.neoplus.adsl.tpnet.pl

biedronka

Mam nadzieje ze wszystko sie u ciebie ulozy.Sliczny blogasek.Pozdrawiam
biedronka.talk.pl
Talk.pl :: Wróć