agniesia - komentarze


Najjaśniejsze słoneczko moje!Ty jesteś jak marzenie,którego do końca nie moge osiągnąć!Próbuje...nie wychodzi mi...Wiem!Ztego powodu jest mi smutno i bardzo ale to bardzo żle!Chciałabym osiągnąć pełnie szczęścia ale tylko z Tobą!Bardzo Cię potrzebuje...Już myślałam ze jesteś blisko ale jednak sie myliłam...nie potrafimy tak jak kiedyś poprostu być ze sobą!Ciągłe kłótnie,ciągła gonitwa...chciałabym umieścic Cie w jakims pudełeczku i mieć Cię tylko dla siebie!Ale wiem ze to nie możliwe!Tak trudno jest mi Cię zrozumieć,chciałabym żebyś mi pomógł,pomógł w odbudowaniu tego co było między nami!Sama nie potrafie tego zrobić!Czekam na Twój gest...czy kiedys przyjdzie taki dzień, w którym docenisz mnie za to że Jestem?

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
30.12.2004 :: 21:09 :: cil236.neoplus.adsl.tpnet.pl

martynka:)

hehe no a jak a po cio mnie masz po to żebym była koffana i żebym podtrzymywała cię na duchu nio nie oj ja też cię kocham papa:*
ojjjjj jak się sentymentalnie zrobiło ;( aż mi łezka spadła :) ale to łezka szczęścia że mam takie koffane osóbki w rodzince :)) papatki:D
30.12.2004 :: 16:44 :: 195.117.151.34

ANItKA

Ajj...oN JuSH CIE W sUMIe DOcENiL.a zobaCZysZ Ze JeszcZE wam Sie uloZY. nA to PoTRzEBA TRoChE CZASu...i WsZYstKo bEdZIe TaK JAk DaWNiEJ...ZObaCZySZ...No ChyBA zE cOs...hmMm....nIeWAZNIe...PApusiE....
28.12.2004 :: 23:36 :: djy173.neoplus.adsl.tpnet.pl

linka

nie martw sie jesteś zajebista dziewczyną i predzej czy pózniej trafi ci sie facet ktory jest ciebie wart i który bedzie zasługiwał aby z toba byc wiec tego małolata którego teraz masz to traktuj narazie jak zastepstwo kiedy czekasz na cos lepszego bo on ciebie nie jest wart pozdrwiam i sle buziaki trzymaj sie cieplusio
28.12.2004 :: 18:18 :: 195.117.151.34

agniesia

oh siostrzyczko!ty to potrafisz pocieszyć :* i właśnie za to cie lubie bo zawsze moge liczyc na miłe słowa od ciebie.Jesteś koffana!
28.12.2004 :: 17:10 :: cih253.neoplus.adsl.tpnet.pl

Martynka:)

oj siostrzyczko to było piękne z reszta jak zwykle bo twoje notencje sa tylko piekne i wzruszajace chcialabym zebys wkoncu mogła napisać tu ze jest wszystko wporzadku i ze wkoncu odnalezliscie sie na nowo pamietaj ze nadzieje cały czas trzeba miec jesli zabraknie ci twojej to ja ci użycze mojej papa:*:* pamietaj ze jestes kochana :)) przez nas ..:*

a ty basia nie wymuszaj tak tego zrobi co zechce
28.12.2004 :: 14:09 :: bdd21.neoplus.adsl.tpnet.pl

basia

Błagam cię! Spełnij warunki I etapu mojego konkursiku bo masz cudny blogasek! A jak ich nie spełnisz to nie będę mogła cię przyjąć. Bardzo bym żałowała
Talk.pl :: Wróć