agniesia - komentarze


No i po wszystkim....ale szkoda bo było zajebiście!!!!Tego sylwestra spędziłam naprawde super,fajna atmosferka,fajni ludzie...ale wiem jedno!Nigdy więcej nie robie już zadnych baletów w domciu ponieważ za dużo strat poniosłam.Ale mniejsza o to bo i tak było poprostu naj!Najważniejsze ze mój misiek był ze mną!Zebyś był zawsze taki jak wtedy...był poprostu koffany!Na początku troszke się pokłóciliśmy ale to normalne,pózniej już było zajebiście!Nie da się opisać całego sylwestra ale chyba tak ogólnie wystarczy?!Wiem jedno...trzeba to powtórzyć(ale już nie u mnie w domku ;)Wielkie cmokaski dla wszystkich!!Papa!

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
08.06.2005 :: 08:27 :: adf134.internetdsl.tpnet.pl

Agniesua

ghfhnvbm h
03.01.2005 :: 22:25 :: 195.117.151.34

agniesia

i tak kazdy wie jaka jesteś....troszke pierdolnięta ;) ale w dobrym tegop słowa znaczeniu!Pełny optymizm i poczucie humoru!Tak trzymaj! :*
03.01.2005 :: 22:21 :: crc102.neoplus.adsl.tpnet.pl

martynka:)

o jeschu jak ja się rozpisałam weś mnie więcej nie zachęcaj do pisania bo szkoda twojego pięknego blogaska na takie głupie głupotki :D:D:D:P:P:P
03.01.2005 :: 22:19 :: crc102.neoplus.adsl.tpnet.pl

martynka :)

nom siostra a jak pewnie że było zajebiście u mnie tak samo :D heeh wkońcu to rodzinne

a co do tych rzeczy to faktycznie troszke poszło hehe ale trudno najważniejsza jest dobra zabawa i masz racje nie wyprawiaj 2 raz sylwestra w domku bo straty są wielkie:D
ciekawe kiedy ciocia się skapnie :D
hiehie bedziesz miała przypał jupi :D:D
zartuje wiesz ze ja dzisiaj nie jestem w dobrym stanie :D
a moze właśnie to jest mój normalnu stan :D:D:D:D:D
ale ze mnie ciotka :d zartowalam :D
wykasuj to oki:D zartowałam :))
03.01.2005 :: 17:15 :: pa101.siedlce.cvx.ppp.tpnet.pl

NO sylwester był super!!!Tesh mi sie podobało....heh....faktycznie troche straciłaś....te szklanki, kieliszki, stół rozwalony:-D ...ech...No musimy to kiedys powtórzyc no ale w tym samym sQadzie ofcorsik...heh...Dla mnie było napraffde bazowo...3m sie papusie
Talk.pl :: Wróć