agniesia - komentarze


Moje serduszko?Złamane...niedocenione...bezsilne...opusciły mnie już wszystkie siły,juz nie umiem walczyć,śmiać sie...umiem tylko płakać i narzekać!Ale to nie bez powodu,tym powodem jest ON,ten który skradł mi ogromny kawał serca i nie chce go oddać!Czemu On taki jest?Czemu nie stara się o to zeby było wszystko wporządku?Myślałam ze potrzeba czasu...ale jednak nie,czas jeszcze gorzej wszystko komplikuje!Zanikam ja...zanikają moje siły...może kiedyś je odnajde,ale sama nie potrafie szukać...

W tej notce chciałabym podziękować Anitce za to ze jest zawsze przy mnie i zwsze mnie wysłucha.Jesteś koffana!Wielkie cmokaski dla ciebie za to co dla mnie robisz! :*

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
09.01.2005 :: 22:17 :: pa54.siedlce.cvx.ppp.tpnet.pl

Anitka`

Wiesz....NIe wiem co ci powiedziec bo nie znam odpowiedzi na te pytania ktore zadalas w tej notce.Mamy podobne sytuacje...I sama sobie nie radze....NIestety...Czasem tak bywa....Sorki!...ale kochają nas ci na których nam nie zalezy a my kochamy tego dla ktorego nie istniejemy i choc czasem dlugo czekamy i duzo pracujemy wszystko idzie na marnie i nie pozostaje nam nic innego jak tylko czekac....Brrr....
06.01.2005 :: 21:44 :: 195.117.151.34

nie jest z tobą aż tak zle...ale dobrze że ty przynajmniej zawsze jesteś uśmiechnieta i niczym się nie przejmujesz.A ja raczej nie przeżuce sie na inną orientacje bo to nie w moim stylu(chyba ze naprawde bede musiała) dzięki za komęty i za słowka którymi poprawiasz mi humorek :*
05.01.2005 :: 23:29 :: chq254.neoplus.adsl.tpnet.pl

martyska43

oj tam dziewcynki poprzytulacie sie innym razem co to less party nie żartuje:P dupalki nie gniewajcie sie:)

nie nie mówiłaś mi że mnie kochasz a nie założe telefoniku bo cio to ja jestem telefonik zaufania ja pomagam tylko rodzince i znajomym heh a co fakt to fakt rzadko sie spotykamy i to jest błąd:D:D poważny będą z tego dzieci żartuje :D:P
a lepiej to by ci się dopiero zrobiło gdybys mnie zobaczyła i spędziła ze mna troszke czasu to już wogóle down na 102:D:D:D bez kitu aż mi wstyd że jestem taka walnięta
a już 17 (szock) mi wpadnie w te wakacyjki:D:D:D:D:D
05.01.2005 :: 22:04 :: dll215.neoplus.adsl.tpnet.pl

linka

agniesiu widze że masz wielkiego doła. chciałabym być teraz przey tobie i Cię przytulic i powiedziec że będzie dobrze,ale łatwo jest mówić a innaczej jest robić lub to oddczuwać. rozumiem twoją sytuacje bo sama w niej jestem i tez cierpie ale staram sie o tym jakos zapomniec i zajmuje sie byle czym aby tylko o tym nie myslec. ty masz trochę lepsza sytuację bo widujesz sie z tą osoba i po pierwsze jesteś cie ze soba a u mnie wszystko jest już zkonczone i nie ma szans od nowa zacząc.mam nadzieję że w koncu trafi Ci się porządna osoba do chodzenia i że z w koncu będziesz naprawde szcześliwa. przesyłam buzki pa pa
05.01.2005 :: 21:53 :: 195.117.151.34

agniesia

czy juz mówiłam ze cie koffam(tylko tak wiesz jak siostre :) )szkoda ze cześciej sie nie wiedzimy bo ty zawsze poprawiasz mi humorek :) ale naszczescie mam cie na gg!powinnaś załozyc jakis telefon dla smutnych duszyczek,po rozmowie z tobą zawsze robi mi sie lepiej!Dzięki za wszystko :*
05.01.2005 :: 21:22 :: cja44.neoplus.adsl.tpnet.pl

martynka:)

czasami ludzie to gnoje dbaja tylko o swoje!!!!!!!!!!!!
oj siostra nie dobrze aż mi się płakać chce smutnawo mi się zrobiło ja nie chce żebyś sie zmuciła bo ty to cząstka mnie :* w końcu jedna rodzinka jak to zawsze piszemy:) kochana jesteś przez wiele osóbek i chociaz czasem i my sprawiamy ci ból zawsze wszystko wraca do normy a ta jedna osóbka nie potrafi docenić ciebie taka koffana drobniutka słodziutka i wogóle naj :):* dziewcynke
jejku chciałabm zeby ci sie udało wkońcu osiagnać pełnię szczescia ale jeśli to nie bedzie miało sensu to siostra nie mecz sie już :* bo to sprawi ci tylko wiecej bólu :*:*:*: papap wielgachny cmokassek dla ciebie mojej koffanej siserki :*:*:*:*
05.01.2005 :: 21:13 :: cja44.neoplus.adsl.tpnet.pl

poczekaj siostra ta notka nie do ciebie tylko do tej dziewcynki na dole

jeschu czy ty nie widzisz ze tu powazne problemki sa poruszane a wy wszyscy ja napastujecie z tymi konkursikami dajcie jej żyć dobra koniec
05.01.2005 :: 20:20 :: ale222.internetdsl.tpnet.pl

madzia140

cześć! W jakim konkursie chciałabyś wziąść udzial? Wejdz i zaglosuj na konkurs na moim blogu www.madzia140.talk.pl a przy okazji możesz się zglosić! Twoj blog jest bardzo fajny, a przecież zawsze są szanse na wygraną!
Talk.pl :: Wróć