agniesia - komentarze


Już myślałam ze bedzie lepiej...ale myliłam się!Jednak On się nie zmienił,jet taki jak był poprzednio!Tak łatwo jest zmienić swój charakter na gorsze lecz trudno jest go odmienić.Oczekiwałam od niego że bedzie lepszy lecz na marne...te ciągłe przekonywania,ciągłe kłótnie...nic to nie zmienia a wręcz przeciwnie jeszcze bardziej sie pogarsza!Jak ja mam mu wytłumaczyć ze denerwuje mnie już ta ciągła gonitwa?Gonitwa za niczym...i tak wiem ze nie da sie naprawić jego charakteru!Tak bym tego chciała lecz jestem bezsilna!Potrzebuje pomocy...jego pomocy!Kiedy on zrozumie ze rani swoim zachowaniem innych?Chyba nigdy...nikt nie potrafi mu powiedzieć ze robi zle,tylko ja,ale on nie uważa mojego zdania!Zawsze szuka w tym co mówie pretekstu do kłótni i zawsze okazuje się ze to ja wszystko psuje!Czemu tak jest?Czy ktoś potrafi odpowiedzieć mi na to pytanie?

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
22.03.2005 :: 10:58 :: 80.51.234.130

Aga

Zaluz super ciuszki i idz z kumpela na disco. W ten sposob sprawdzisz czy Twojemu gosciowi zalezy. Jak bedzie zazdrosny to masz odpowiedz. Jesli bedzie obojetny to daj sobie spokoj. Problemy leza zawsze po obu stronach. Nie warto sie przejmowac. Kazdy w zwiazku ma lepsze i gorsze dni. Pozdrawiam
13.01.2005 :: 22:51 :: dse40.neoplus.adsl.tpnet.pl

linka.

nie załamuj sie agniesiu to nie twoja wina że ten wielki ważniak za którego sam siebie ma jest taki , wasze kłótnie powoduje on a to przez to ze nawet nie prubuje zrozumiec Twojej sytuacji on myśli tylko o sobie i o swoich uczuciach a twoje serce najwyrażniej jest dlaniego mało ważne.Ale i tak nie masz czym sie przejmować to jest zwykly perfidny dupek i tyle, takich jak on mozesz miec wielu a na tego jednego jedynego musisz jeszcze poczekac ale pewnie juz niedługo wiec trzymaj sie cieplusio i glówka do góry :)
11.01.2005 :: 16:48 :: cho111.neoplus.adsl.tpnet.pl

martyska:)

no już czasem tak jest że serduszko raz podpowiada a raz nic nie mówi i odzywa się jużpo fakcie

a to prawda ze chłopcy sa popaprani i nie da sie ich zrozumiec
i tez bym chciała żeby to wszystko było prostrze...:)
trzym się siostra:*
11.01.2005 :: 11:46 :: 195.117.151.34

agniesia

juz i tak chyba za długo czekałam na zmiane...ale boję sie ze bede żałować.Moje serce jest chyba niemową bo nic mi nie podpowiada...niestety.
09.01.2005 :: 22:07 :: pa54.siedlce.cvx.ppp.tpnet.pl

Anitka

Wiesz Aga z Maską to nigdy nic nie wiadomo.Raz jest lepiej, raz gorzej.W życiu bywają takie zakręty!A tobie pozostaje albo czekac az on sie zmieni albo zakonczyc to.No ale zrobisz to co karze ci serducho.
09.01.2005 :: 12:08 :: 195.117.151.34

agniesia

wogóle wszyscy faceci są jacys niedojebani...mówią coś choć tak nie myśla,robią coś aby pokazać ze od nikogo nie są zależni i wiele,wiele innych rzeczy...
chciałabym zeby to wszystko było prostsze....................................................................................................................
08.01.2005 :: 23:03 :: chs243.neoplus.adsl.tpnet.pl

martyska:)

oj siostra i znowu ten niegrzeczny chłopczyk no co ja ci tu moge powiedziec na pytanko ci nie odpowiem bo nie jestem w tym dobra no moze tylko tyle ci powiem ze w ten sposób próbuje wszystko na ciebie zwalić i gdyby co pfu pfu gdybyscie zerwali była cała wina twoja ze to przez ciebie ale nie daj sie tak walcz

sama widzisz czego ja sie dzisiaj dowiedzialam czegos co mnie zupełnie z nóg zwaliło nie wiedziałam że ludzie potrafią być tacy chamscy dwulicowi zakłamani i nie wiem obłudni weeeeeee
każdy chłopak to świnia perfidna świnia tylko że bez tych świń nie potrafimy żyć :D

siostra wes popatrz na świat innym spojrzeniem mi sie nie układa tobie sie nie układa chłopcy nam sie pokrywaja i niektóre zdarzenia tez to musi w cos tym byc :D:D oj tam nie przejmuj sie jakby co to jak ja go dorwe to mu nogaje z dupaju powyrywaju:D:D:D papa trzym sie ciepluśko pap :*:*:*:
07.01.2005 :: 22:44 :: 39-mia-9.acn.waw.pl

djax

Owszem. Olej go to bedzie mial chlopaczyna nauczke i niech sie pierdoli. Skoro nie szanuje innych to sam tez nie zasluguje na szacunek! Naszczescie to przechodzi z wiekiem ale zawsze warto pomoc przeznaczeniu! Czasami gdy zycie da w kosc ludzie sie zmieniaja.. Czasami trzeba na to poprostu poczekac. Tak juz jest, ale nie przejmuj sie kazdy tak ma i jakos sobie ludzie radza.. Ja zawsze uwazalem ze dla nikogo ulg nie ma, ten kto nie umie akceptowac innych sam powinien byc nieakceptowany, moze cos go to nauczy. A jak nie no to huj z nim - poprostu. Pozdrowienia!
PS: Skad masz takie slodkie serduszka! Plis napisz mi link!
Talk.pl :: Wróć