agniesia - komentarze


Chciałabym napisać optymistyczna notke ale nie mam jak narazie do tego powodu...kiedy wszystko bedzie mi sie układało?Kiedy wszystko bedzie tak jak dawniej?Już tego nie wytrzymuje,wszystko sie pierdoli i co gorsza nie da sie tego naprawić.Cofnąć czas?To nie możliwe...a szkoda...gdyby się tak dało to juz wiem co bym zrobiła,juz wiem jak bym postępowała,ale przecież człowiek uczy sie na swoich błędach...tylko wtedy cierpi,tak jak ja!Nauka zawsze była trudna,zawsze przechodzilismy przez nia z trudnością i potykalismy się na jakis wzniesieniach...ale czy to nie mogłoby byc prostsze?"Po złych chwilach zawsze przychodzą te dobre" ale do mnie nie moga one dotrzeć...tak bym chciała żeby wszystko szło po mojej myśli...jestem bezsilna...zagłębiam się coraz bardziej w ta monotonię mojego zycia i stwierdzam ze to chyba nie ma sensu,że stworzona jestem tylko po to by cierpieć i by ludzie z którymi sie spotykam nie popełniali tych samych błędów co ja!Zanikam....

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
14.01.2005 :: 15:15 :: 195.117.151.34


13.01.2005 :: 23:03 :: dse40.neoplus.adsl.tpnet.pl

linka

a i jeszcze sle Ci duzo cieplych poprawjajacych humorek buziaczków :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :*..................:* :* :*:* :* :* :* i jeszcze ich jest liczba n ( czyli nieskonczenie wiele)
13.01.2005 :: 22:58 :: dse40.neoplus.adsl.tpnet.pl

linka

wiem co teraz przeżywasz smutno mi z tego powodu to nie fer ze osoby które nonstop maja problemy z prawem kradna pija kłamia itp. maja szczescie i zazwyczaj wielkiego farta a te które sa fajne i dobre dla inych to maja pecha i nic im nie wychodzi. Nierozumiem tego to dla mnie czarna magia lub klatwa. ale trzeba byc dobrej mysli wiec trzymajmy sie i nie dajmy sie pokonac :(
13.01.2005 :: 13:36 :: 195.117.151.34

Dzięki za miłe słówka :* jesteś koffana!!
12.01.2005 :: 22:45 :: chh42.neoplus.adsl.tpnet.pl

martyska:*

moja koffana siostrzyczka aż mi serducho pęka nie moge jak ty tak cierpisz:* chciałabym żebyś załapała troszke mojego optymizmu może by ci pomógł:* no mam nadzieje że się nie poddasz i nie zanikniesz :] jesteś silna i bardzo bardzo dzielna i tak trzymaj taką Cię znam i nie chce żebyś się zmieniała co się siostra dzieje z Twoim silnym charakterem :) chyba zmiękł troszke ale to nic pamiętaj trzymaj się i nie poddawaj to do Ciebie nie podobne :):* ja w Ciebie wierze uda Ci sie:D masz we mnie wsparcie:)
Talk.pl :: Wróć