agniesia - komentarze


Dawno tu juz nie pisałam ale to dlatego że nie miałam czasu i wogóle szczerze mowiąc nie miałam chęci zeby tu zaglądać.W moim życiu nastąpiła kolejna zmiana-stracilam osobe na której bardzo mi zależało...Czemu tak łatwo wszystko zepsuć?Czemu szczeście musi trwać tak krótko?Ale nie bede wiecej tu o tym pisała ponieważ chce zamknąc jeden rozdział z mojego zycia...rozdział w którym był On.Ten który na zawsze pozostanie głęboko w moim serduszku.Teraz jestem juz pewna że nigdy więcej z nim nie bede...kiedy o tym myśle czuje się jakoś dziwnie ale z drugiej strony cieszę się że już nigdy nie bede przez niego cierpiała...On stał sie częscią mojego życia i musze się do tego przyzwyczaić i nauczyć sie żyć bez Niego...
Buziaczki dla wszystkich odwiedzających mojego blogaska oraz dla osób które są zawsze przy mnie :*

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
09.02.2005 :: 21:32 :: dsg215.neoplus.adsl.tpnet.pl

linka

niesiu to troche potrwa zanim wszystko minie i sie ułoze ale czas leczy rany zobaczysz jeszcze bedziesz sie smiała z tego co sie teraz dzieje :-)
04.02.2005 :: 22:07 :: CAG-EP-dbp-NC02-e0.energis.pl

Ania

obiecałam ci że kiedyś zajrze na twojego blogaska,sporo musiałaś czekać,ale w końcu go czytam.Nie dołuj się tak,główka do góry:)

30.01.2005 :: 16:32 :: civ123.neoplus.adsl.tpnet.pl

yy siostra skasuj to wszystko ja napisze jeszcze raz od nowa komentarz:D
30.01.2005 :: 16:31 :: civ123.neoplus.adsl.tpnet.pl


30.01.2005 :: 16:30 :: civ123.neoplus.adsl.tpnet.pl

yy siostra ucina sie chorobka nie moge dokonczyc komentarza
30.01.2005 :: 16:30 :: civ123.neoplus.adsl.tpnet.pl

Martyna:]


30.01.2005 :: 16:27 :: civ123.neoplus.adsl.tpnet.pl

aj siostra kochana jestes:):* dobrze że postanawiasz coś zamknąć żeby żyć dalej już tak jest że szczęście trwa tylko krótką chwilke ale cio poradzisz takie życie :)
masz racje że na zawsze on zostanie w Twoim serduszku ale prawdą jest też że przestaniesz przez niego cierpieć :] jak to wszyscy mówią że
Talk.pl :: Wróć