agniesia - komentarze


A więc tak ostatki spędziłam dość sympatycznie choć miało być lepiej...Już niedługo ferie i boję się ze zanudze sie na śmierć bo zapewne bede siedziała w domciu.
Ale teraz coś innego mnie nurtuje...
Nie paliłam dzisiaj ani jednego papieroska i już mnie kurwica bierze ale poprostu nie miałm okazji bo siedziałam w domku w którym cały czas jest mój tatuś i mnie ostro pilnuje...
Ach te nałogi...naszczęscie nie mam ich dużo...od wszystkiego da się uzależnić nawet od jakiejś osoby...ups...miałam tu już nie pisać o NIM no ale to ostatni raz ;)Już myślałam że mi przeszło ale jednak nie!Nie potrafie zapomnieć ale wiedziałam że nie bedzie łatwo...Poprostu on stał się częścią mnie...
Dobra koniec z tym!!!!
Teraz włącze sobie jakieś zamulające pioseneczki i ide spać bo ostatniej nocy bardzo krótko spałam...

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
10.02.2005 :: 19:37 :: 195.117.151.44

agniesia

a myślisz że się nie rozglądam?tylko że licząc na szczere znajomości trzeba bardzo uważnie obserwować żeby się nie rozczarować...pozdrawiam :*
09.02.2005 :: 21:35 :: dsg215.neoplus.adsl.tpnet.pl

linka

nie martw sie jeszcze długo nie bedziesz mogła o nim zapomniec ale po pewnym czasie ci sie to uda i bedzie o wiele lepiej a jak narazie zajmij sie rozgladaniem za innym chłopakiem i nowymi znajomosciami dobrze ci to zrobi dobrze radze :-)

Talk.pl :: Wróć