agniesia - komentarze


Dzień Kobiet! Buuuuu....a ja nawet nie mam z kim go uczcić....dobrze że chłopcy z mojej klasy nie zapomnieli i że przynajmniej od nich dostałam tulipanka :)ciekawe czy mój tatauś bedzie pamiętał?Bo od nikogo więcej nie mam co liczyć na miłe życzonka i....prezencik :)A co u mnie?Lipa!!Duuużo nauki i same nudy!Musze teraz ostro wkuwać zeby poprawić przedmioty które zaniedbałam przez tamte półrocze.Ale naszczęście mam teraz 3 dni wolnego...no w sumie powinnam chodzić do szkoły ale są rekolekcje i mam np. jutro tylko 2 lekcje więc nie opłaca sie iść no nie?Dobra kończe bo coś weny nie mam!Buziaczki dla wszystkich kobietek!(Tylko nie pomyślcie sobie że jestem innej orientacji:))

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
11.03.2005 :: 13:00 :: ciu91.neoplus.adsl.tpnet.pl

martynka:)

czesc siostra jejku jak ja u Ciebie na blogassku dawno nie byłam nio dzieki za buziaczki i de mnie tez masz:* ;) ja tez dostałam kwiatka na dzień kobiet ale niestety tatuś o nas zapomniał ojj tam olać to .. heh i tak kwiatek zwiednie:) a w dzień kobiet co tu świętować i tak zawsze bedziemy dyskryminowane przez facetów... buuuu papa bużka:*:*:*:*
10.03.2005 :: 19:05 :: dcs114.neoplus.adsl.tpnet.pl

Ashley

Hejka!!!!!!
Proszę wejdz na mojego bloga. Od niedawna zaczełam blogowani i mam mało komci i wizyt na blogu. Jeżeli zostawisz mi komcie też odemnie je będziesz dostawać. Jakbyś się zdecydowała/zdecydował to wejdź na http://everythingaboutolsentwins.blog.onet.pl
Masz fajnego bloga. Mam nadzieję że sięzdecydujesz. Pozdro.
09.03.2005 :: 15:34 :: dse40.neoplus.adsl.tpnet.pl

linka

dzięki za bużki i nawzajem. widze że ty też jesteś samotna ja też ale już kogoś mam na oku. te wszystkie swieta z jednej strony sa swietne ale z drugiej pojebane.nie martw się niczym będzie lepiej :-)
Talk.pl :: Wróć