agniesia - komentarze


Wczoraj były moje 17-naste urodzinki!Ehh...szkoda że jeszcze nie 18-naste ;( W sobotke sobie troszke poświętowałam hehe...najpierw byłam z funfelkami w knajpce a pózniej imprezka w domciu.Było sporo osób i zajebista zabawa,ale nie bede opowiadać...było przyjść!

Żeby te wszystkie życzenia które dostałam i wczoraj i w sobote sie spełniły...ale o tym to moge tylko pomarzyć!No i czemu tak jest?Że rzeczy których bardzo pragniemy sie nie spełniają albo spełniają sie w zupełnie inny sposób niż byśmy tego chcieli(przynajmniej ja tak mam)Z jednej strony mam dzisiaj dosyć dobry humorek ale z drugiej jak sobie tak troszke porozmyślam to moje zycie jest nudne i monotonne.Chciałabym to jakoś zmienić...ale jak?

Dobra kończe to stukanie bo klawiaturka wysiądzie ;) 3majcie się cieplusio!Papa!

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
05.04.2005 :: 22:55 :: dsy100.neoplus.adsl.tpnet.pl

linka

ja spuznione ale tez szczere zyczonka sle.widze i słysze ze zaczyna ci sie układac to supcio tyrzymaj tak dalej narka

22.03.2005 :: 01:07 :: talk.pl

ofca

wszystkiego naj, naj lepsiejszego i nie martw sie ze to nie 18 po pierwsze po 18-nastce nic sie nie zmienia, poza tym,ze trzeba troszkespowazniec a po drugie ciesz sie , ze masz jeszcze rok tzw dziecinstwa... pozdro i gorace saluski, wpadnij kiedys do mnie
19.03.2005 :: 08:51 :: cjh237.neoplus.adsl.tpnet.pl

Martyna:]

aj siostra ty to jak zawsze wymuszasz:P hehe nie no żartuje fajniutko że ci się udały urodzinki :] tylko czemu ja zaproszenia nie dostałam;) nie no żartuje sobie
a życzonka napewno się spełnią przynajmniej te niektóre ale pamiętaj trzeba być dibrej myśli że spełnią sie wszystkie:) :*:*:*:
18.03.2005 :: 15:01 :: 195.117.151.44

agniesia

co jest dziabdziaki??czemu nic nie komętujecie? :/
16.03.2005 :: 12:44 :: bd2.internetdsl.tpnet.pl

Anitka

Faktycznie twoje urodzinki były napŁawde baŁdzo supcio....A co do tych życzonek to mysle że sie spelnia tylko musisz mocno wierzyc w to...że tak bedzie bo przeciez pozytywne myślenie to 90%sukcesu...jak ja to zawsze mówie....3m sie cieplusieńko rurko...:-):-D
Talk.pl :: Wróć