agniesia - komentarze


Chciałabym cieszyć sie drobnostkami i nie zadawać sobie już tych głupich pytań na które i tak nie znam odpowiedzi...
Kiedy w końcu przyjdzie taki dzień w którym bede mogłam powiedzieć że jestem naprawde szczęśliwa?Mam rodzine,znajomych powinnam się cieszyć bo niektórzy nawet "tego" nie mają...
Jednak i tak coś nie daje mi spokoju i potrzebuje czegoś więcej...czegoś co pozwoli powiedzieć mi że dokonałam swego celu i że mogę sie cieszyć życiem!Wiem że gadam teraz jak jakaś głupia pesymistka ale co poradze że właśnie tak czuje?

"Kiedy świat wyda ci się ciemny i wrogi,
skup się na drobiazgach - promieniach słońca
prześwitujących przez liście,
kocie wyciągniętym na twoich kolanach,
smaku jabłka, kroplach rosy na pajęczynie.
Kiedy nauczysz się cieszyć
małymi rzeczami w życiu,
odkryjesz jasny i przyjazny świat."

Pam Brown

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
05.04.2005 :: 23:14 :: dsy100.neoplus.adsl.tpnet.pl

linka

masz ostatnio ochote na pisanie wierszy to chyba naserio jestes w dołku nie martw sie bedzie dobrze
03.04.2005 :: 16:07 :: talk.pl

ofca

dzieki za ...ty wiesz za co
02.04.2005 :: 15:30 :: 195.136.67.222

Tamiczka

hej! Musze przyznac, ze masz naprawde fajnego bloga... :D mam nadzieje, ze bedzie jeszcze lepiej... Wpadnij także do mnie na www.tamika_ma_bzika.hwdp.pl i dodaj komcia . pozdrawiam :***
01.04.2005 :: 16:47 :: cie253.neoplus.adsl.tpnet.pl

Martyna

no widze siostra że znowu coś nie tak ale zgadzam się z Ofcą:) że lepiej sie nie spieszyc
jestes młoda ładna:P masz jeszcze czas na to czego Ci tak brakuje:)
3m się cieplutko busssiaczki:)
01.04.2005 :: 16:22 :: talk.pl

ofca

fakt, nie zagladalam bo nie bylo czasu za bardzo

wiem czego ci brakuje i na pewno kiedys to znajdziesz...jestem przekonana, ze tak bedzie lepiej sie nie spieszyc niz potem blad popelnic....
Talk.pl :: Wróć