agniesia - komentarze


I znowu nadszedł czas że ciągle narzekam...ale jak tu się cieszyć kiedy nic mi sie nie układa?Już mi się nie chce żyć w tym monotonnym życiu w którym nic sie nie dzieje.No ok od czasu do czasu coś sie wydarzy...ale sie szybko kończy.Siedze teraz wieczorami w domku bo nie ma gdzie iśc i nie ma z kim iść,w sumie jest teraz czas żałoby i może dlatego...już sama nie wiem.
Nawet nie mam o czym pisać!Uchhh...straszne!
Dobra kończe...i mam nadzieje że przynajmniej Wam się układa...

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
13.04.2005 :: 14:55 :: chz11.neoplus.adsl.tpnet.pl

Martyska :)

ajj siostra u mnie nic się nie dzieje żadnych imprez ani nic takiego no dobra czasem jakieś jaja odchodzą ale to wszystko

wiem wiem ty jestes do tego przyzwyczajona i trudno ci tak bezczynnie usiedzieć ...... ajjj nakręć kogoś żeby zrobił impreze i bedzie git ;)
09.04.2005 :: 13:09 :: 81.15.159.35

agniesia

no tak ale ja jestem przyzwyczajona do imprezek i teraz jak ich brakuje to troche lipa...
08.04.2005 :: 23:29 :: bqj64.neoplus.adsl.tpnet.pl

ofca

ja nigdy nigdzie nie wychodzilam...moje kolezanki ze szkoly co tydzien, co powniedzialek opowiadaly o imprezach, gdzie to nie byly w piatek i w sobote...a ja nigdy nie mialam o czym opowiadac, nigdzie nie chodzilam....mozesz nie uwierzyc ale bylam na imprezie rzadziej jak raz na rok...pomijajac jakies 18-nastki, ktorych tez wiele nie bylo...i nie jest mi z tym zle, nie brakowalo mi tego bedzie dobrze
Talk.pl :: Wróć