agniesia - komentarze



Zawsze zaczyna sie tak samo...na poczatku jest fajnie, z czasem pojawia sie uczucie,więż nie do przerwania.Pózniej pojawiają sie problemy...kłótnie,brak czasu itp. ale wszystko da sie jeszcze naprawić.Następnie zdajemy sobie sprawe że nie potrafimy życ bez tej osoby i ciągle potrzebujemy jego bliskości...on jednak twierdzi że "nie ta to inna" no i byle pretekst i...KONIEC!Tłumaczy ze nie ma czasu na długie związki,ze ma za dużo spraw i...."może zostaniemy przyjaciółmi?" :/ No tak jasne!Jak tu przeżucić sie z miłości do przyjażni??Kiedy w końcu facet zrozumie że my kobietki nie jesteśmy zabawkami i nie można nas rzucić tak poprostu na półke kiedy się znudzimy?!

I tak jest w kółko...każdy facet jet taki sam!Nie no spoko nie oczekujemy od Was uczucia aż po grobowe deski ale żebyście mieli chociaż jakieś sensowne argumenty....

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
25.04.2005 :: 22:13 :: doh178.neoplus.adsl.tpnet.pl

ktosiulka

nie wiem... nie znam ie... nie mam duzego doswiadczenia...niestety... i tak zl, i tak nie za dobrze =(...
14.04.2005 :: 21:57 :: chw215.neoplus.adsl.tpnet.pl

ajj siostra oni nigdy nie mieli i nie będa miec zadnych sęsownych argumentów bo ich na to nie stać są na to za glupi albo po prostu nie dorosli jeszcze do swojego wieku z reszta prawie każdy facet to dzieciak dorastają od nas kobiet później może stad ta ich obojetnośc i brak prawdziwego uczucia :)
14.04.2005 :: 19:43 :: bpw26.neoplus.adsl.tpnet.pl

ofca

hehe sensowne argumenty?? moj powiedzial mojej psiapsiule ze to ja nie chce z nim byc....
14.04.2005 :: 16:38 :: 81.15.159.35

agniesia

sprawdzam czy da sie dodawac komenty :)
Talk.pl :: Wróć