agniesia - komentarze


A więc tak teraz postanowiłam częściej dodawać notki,spróbuje codziennie (no chyba że nie bede miała czasu)Musze dodać do tego blogaska więcej optymizmu bo jest taki ponury i smutny i z moich notek wynika że jestem jakaś pieprzoną pesymistką....ale to sie zmieni...obiecuje!No chyba ze dopadnie mnie jakiś dołek ale mam nadzieje ze bedzie sie to zdarzałało rzadko i nie bede sie już użalać i pisać jak to mi jest źle.Przed sobą mam dłuuugą przerwe od szkoły...nareszcie troche wolnego.Zapowiadają sie ciekawe dni ale zobaczymy jak to bedzie wole nie zapeszać.Buziaczki dla wszystkich odwiedzających!Choć i tak ostatnio rzadko tu zaglądacie.... :(

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
01.05.2005 :: 21:51 :: brm59.neoplus.adsl.tpnet.pl

ofca

hmmm.... mam taka malutka propozycje....a moze zmienisz szablonik na cos bardziej wesolego....choc moze to za wielka zmiana
30.04.2005 :: 20:29 :: bs26.internetdsl.tpnet.pl

doli

mam nadzieje ze bedziesz pisac bo nie mam juz co czytac!!nie martw sie jakos sie ulozy!!!!zajrzyj czasami do mnie!!
30.04.2005 :: 18:27 :: 195.136.67.222

www.tamika_ma_b

No dzieki wielkie :*
30.04.2005 :: 18:12 :: chg184.neoplus.adsl.tpnet.pl

martynka:P

to niżej to byłam ja dupolku po Twoim wymuszeniu
30.04.2005 :: 18:11 :: chg184.neoplus.adsl.tpnet.pl

hehe no własnei pisaj duuzzzzo bede miałą co czytać żartuje ale i tak bede do Ciebie zaglądała cipolku a i jeszcze jedno baaaardzo ale to baaardzo się ciesze że postanawiasz wprowadzić w swoje życie więcej optymizmu papa:*
30.04.2005 :: 13:08 :: pa38.siedlce.cvx.ppp.tpnet.pl

Anitka

No i dobrze!Pisz duzuio ladnych notecek...bede czytac....A te dni wolne beda napeffno zajeffane jak sie postaramy 3m sie...
30.04.2005 :: 09:56 :: 195.136.67.222

Tamiczka

No ja zaglądam :D Wiec jesli chodzi o te ponurosc i pesymizm, to moze lepiej by bylo, gdybys zmienila szablonik ?? No wiesz.. taki bardziej kolorowy.... lepiej działa na psychike :D :D :D Pomysl nad tym.. i wpadnij czasem na www.tamika_ma_bzika.hwdp.pl
29.04.2005 :: 22:04 :: talk.pl

ofca

no i juz jest supper!! wiadome ze czlowiek ma lepsze i gorsze dni...ale oby tych gorszych coraz mniej
Talk.pl :: Wróć