agniesia - komentarze


Urwały mi sie dzisiaj trzy lekcje i jestem już w domciu!A tak mi sie nie chciało na tych lekcjach siedzieć....przez cały czas chce mi sie spać bo przez ostatnie dwie nocki króciutko spałam...ponieważ w sobote byłam na ognisku a w niedziele na festynie.Było bardzo fajnie!

Ale i tak czegoś mi jeszcze brakuje...brakuje mi uczucia które mogłabym otrzymać od innej osoby,kogoś kto bedzie mnie rozumiał i sie mną opiekował bo ja bardzo tego potrzebuje...Ale ja już mam tego głupiego pecha i zawsze trafiam na nieodpowiednią osobe.To wszystko powinno być znacznie łatwiejsze!Kuffa jaka ja jestem samotna...

A teraz chyba ide sie troche zdrzemne...Papa!



Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
24.05.2005 :: 09:31 :: qo38.internetdsl.tpnet.pl

maryczka

Agniesia nie jesteś samotna, amsz wokół siebie wielu ludzi na których możesz liczyć! a facet...hmm...ciężko trafić na odpowiedniego...bo prawie wszyscy są siebie warci:/ nie warto się łamać!! buziaki:*:*
23.05.2005 :: 14:36 :: talk.pl

ofca

sloneczko sie nie wysypia?? no tak to jest jak sie imprezuje ciagle...ale fajny szablonik i przeslodki dzidzus na fotce...a uczucie bedzie na pewno im dluzej bedziesz czekac tym bardziej je docenisz :*
Talk.pl :: Wróć