agniesia - komentarze


Jak mnie pieką nóżki....dzisiaj sie opalałam i takie są tego efekty.Byłam z Anitą na karpatkach i musze przyznać że jak na mnie to i tak długo wytrwałyśmy na tym słoneczku no i sie troche spiekłyśmy...teraz bede przeżywać to przez najbliższy tydzieć bo mocno odczuje to moje opalanko.A na dodatek leżałam cały czas na plecach więc tył mojego ciała jest biały a przód czerwony....możecie sobie wyobrazić jak wyglądam:)
A mam w planach jutro iść znowu i plecki sobie opalić no ale chyba nie dam rady...
A poza tym zaczął sie długi weekend więc mała przerwa od szkoły...nareszcie!Choć i tak pocieszam sie tym że już niedługo wakacje ale najpierw musze oceny poprawić bo kiepsko w tym roku mi idzie z nauką...obym zdała...bedzie ciężko!
Dobra spadam musze sie czymś wysmarować żeby tak nie piekło...


Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
29.05.2005 :: 20:54 :: qt78.internetdsl.tpnet.pl

maryczka

niedna Agniesia:* no ale nastepnym razem beziesz wiedziała żeby tak sie nie chapalić na słoneczko:P ja to mam trudności z ubieraniem sie (kark mnie piece;(...) ale z czasem przejdzie:) pozdróweczki
27.05.2005 :: 18:16 :: 81.15.159.35

agniesia

no masz racje, jest tragicznie :/
27.05.2005 :: 01:43 :: talk.pl

ofca

no na sloneczko trza uwazac a jakby sie ciebie rozkroilo to wygladasz jak flaga polski...bialo czerwona
Talk.pl :: Wróć