02.06.2005 :: 20:38
Już tak malutko do wakacji a ja nie ma żadnych konkretnych planów by wykorzystać ten wolny czas...myśle że w trakcie coś wypadnie i bedzie co robić. Kilka dni temu napisałam notke lecz coś mi sie pojeb.. i nie ma jej na moim blogu.Napisałam tam o pewnym spotkaniu z pewną osobą po którym uświadomiłam sobie że ludzie robią sie coraz bardziej fałszywi i mówią rzeczy które powtarzają komuś w innej formie.Czemu pewne osoby uważają ze bedą mieli wszystko czego akurat w danej chwili chcą?Nie liczą sie ze zdaniem innych i tylko poważne argumenty mogą wyjasnic pewne rzeczy.Tylko że czasami trudno znalezc takie argumenty :/ Przemyślałam sobie wszystko i teraz (choć bedzie trudno) postanowiłam patrzec na różne rzeczy z pewnym dystansem.Nie działam już z chwilą która na troszke wpadnie do mojej głowki tylko teraz przemyślam sobie wszystko i zakładam różne opcje rozwiązania danej sprawy.I właśnie tak sie zdarzyło kilka dni temu poniewaz miałam okazje być z pewną osobą ale po przemyśleniu stwierdziłam że już nie dam sie oszukiwać i poprostu sobie odpuszcze... Wiem że moze bede tego żałować ale chyba tak musiało być....