agniesia - komentarze


Witam!A wiec są wakacje i pierwszy weekend miałam bardzo udany :)byłam u mojej siostrzyczki i spotkałam sie w końcu z moimi "starymi" znajomymi z którymi juz bardzo dawno sie nie widziałam a kiedys to sie dopiero działo....wspólne imprezy i wogóle.Balowałam przez trzy dni ale mogłabym jeszcze :) mam nadzieje ze to nie bedzie ostatnie wspólne takie wyjscie w te wakacje.Ale to zalezne bedzie czy moja siostra mnie do siebie jeszcze zaprosi...mam nadzieje ze tak.
A teraz jestem już w domciu i musze przyznać ze nudno jest w tym moim miasteczku.Wszyscy gdzies powyjezdzali albo nie mają czasu...nudzi mi sie!A jeszcze pogoda jakas taka jak nie w wakacje,zero słoneczka!Miejmy nadzieje ze to sie zmieni.
Pozdrawiam!

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
30.06.2005 :: 19:21 :: talk.pl

ofca

popatrz, czlowiek czeka na te wakacje a pozniej dochodzi do wniosku ze cholernie nudno i ze nie ma co robic...
29.06.2005 :: 15:58 :: chl165.neoplus.adsl.tpnet.pl

martyska

no fajnie fajnie było ja tez nie wiem czy Ania mnie jeszcze zaprosi ale jak mnie nie zaprosi to nic =D mam nadzieje że moge w razie czego na Łukasza liczyć=] a tak poza tym to mała cholero daj mi numer gg bo mam do Ciebie sprawe :D
Talk.pl :: Wróć