agniesia - komentarze


I znowu dołek
Już nie wiem o co chodzi...Raz jest dobrze a drugi raz...okropnie.Raz mi sie wszystko układa i jest tak jakbym chciała a drugi raz nic mi nie wychodzi i mam same problemy...i tak właśnie jest teraz!Wszystko sie rozpada,wszystkie znajomości,układy,ja sama też rozdzielam sie czasami jakby na kilka cząstek ponieważ nie potrafię nadążyc za ludzmi,światem.Radze innym zeby nie przejmowali sie aż tak bardzo problemami i zeby brali z życia jak najwięcej a sama tego nie potrafie...Wogóle jestem jakaś dziwna :/
Dobra kończe te głupoty...

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
18.04.2006 :: 16:49 :: ip-195-117-62-141.broker.com.pl

czesc ja uwazam ze nie jestes dziwna bo karzdemu moze sie tak zdarzyc mi tez niekiedy sie tak działo ale sie nieprzejnowałam bo na następny dzien było
ok

04.08.2005 :: 20:07 :: talk.pl

ofca

hej! jaki czlowiek na okragla ma usmiech na twarzy? chyba tylko ten,ktory gra! jest lala i ciagle sie smieje nawet jak zycie daje mu w du...
04.08.2005 :: 16:13 :: cjf138.neoplus.adsl.tpnet.pl

martyska

uu siostra widze ze ten powrot do Siedlec Ci wcale dobrze nie zrobil nie martw sie tym ze cos sie psuje i nie martw sie swoim pechem ;) w sobote go pogonimy :D albo raczej zalejemy :D bedzie dobrze
04.08.2005 :: 13:44 :: qt78.internetdsl.tpnet.pl

maryczka

Agniesia, wcale nie jesteś dziwna!! kazdy człowiek ma gorsze dni, ale sztuka polega na tym by mimo wszystko iść przez życie z uśmiehcem...i ja wiem, że Tobie się uda:*
Talk.pl :: Wróć