agniesia - komentarze


Jak ten czas szybko leci juz wakacje mi sie konczą!A ja nie zdarzylam nawet zrealizowac wszystkich planów.Wiec teraz musze sie bardzo spieszyc bo malo mi czasu zostalo (i tak mi sie chyba nie uda)
A tak poza tym co u mnie?Nudy,nudy i jeszcze raz nudy!Nawet nie mam tu o czym pisac tylko takie tam pierdołki Jutro znowu wyrywam ze smutnego i nudnego mojego miasteczka i jade do siostry tylko ze tam tez nie jest powiedziane ze bedzie sie cos dzialo :/
Wielki buziak dla tej malutkiej grupki ludków którzy odwiedzają mojego blogaska :*****

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
21.08.2005 :: 16:40 :: qt78.internetdsl.tpnet.pl

maryczka

no to dzięqwa za buziaka:P:D:D Agniesia każdy chyba ma wrażenie że przeżył wakacje nie tak jak powinien...tyle niewykorzystanych sznas itd...no ale cóż, takie zycie...oby do czerwca 2006;)
12.08.2005 :: 16:41 :: ddf240.neoplus.adsl.tpnet.pl

;)

Hejka!!! Masz super bloga i mam do ciebie prośbe. Mam koleżankę, która marzy o tym by być w kolumnie najczęściej czytanych blogów. Wystarczysz że wejdziesz na jej bloga i nie musisz zostawiać komentarza jeżeli nie chcesz. Ale jeśli zostawisz to ona nie będzie miała nic przeciwko i się odwdzięczy. Oto jej adres http://us5.blog.onet.pl Mam nadzieję, że pomożesz w spełnieniu jej marzenia :)
12.08.2005 :: 00:22 :: nrth-cache-3.server.ntli.net

ofca

no to ja nie kumam...piszesz,ze nie zdarzylas zrealizowac planow a pozniej ze nudy? no to cos juz zrealizowalas??

ps. bardzo mnie ciesza komcie od Ciebie, pozdro
Talk.pl :: Wróć