agniesia - komentarze


Witam!
Postanowilam cos tu na skrobac.To nic ze bede pisala jakies nudne rzeczy ale pisze przeciez dla siebie i szczerze nie obchodza mnie opinie na temat mojego życia!Nie jest ono moze zbyt ciekawe ale jest moje!Raz jest lepiej,raz gorzej ale tak ma chyba każdy.
Stwierdzilam ze po raz kolejny nie rozumiem ludzi i nie wiem czy to ja jestem jakas inna czy oni??Kazdy ma swoje co najmniej dwie twarze tyle ze niektórzy nie umieja tego zabardzo maskowac i jak tylko im sie potknie noga wszystko wychodzi na jaw.Obecnie nie wiem kto jest wobec mnie szczery i ma dobre intencje a kto zamierza pozorowac znajomośc dla wlasnych celów.
Ale ja sie nie dam tak łatwo!
Przynajmniej sprobuje :)

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
13.10.2005 :: 23:18 :: ciq245.neoplus.adsl.tpnet.pl

linka

niesiu czemu nic nie piszesz?? napisz coś choć ble co ale napisz bo bardzo Ciekawie piszesz. może żadko to do Ciebie zaglądam ale jak już sie pojawie to cztam wszystko i staram się komentować każdą notkę, więc pisz jak najwięcej a zobaczysz pisząc wyżucisz z siebie wszystko co złe.napewno twoje życie się ułoży i będziesz się z tego wszystkiego śmiała pozdrawiam buziaki trzymaj sie papatki
08.10.2005 :: 16:52 :: cia147.neoplus.adsl.tpnet.pl

martyska

widze siostra ze nareszcie zasypujesz dolek i tak ma być tak trzymaj a możesz być w 100% pewna ze ja chce dla Ciebie jak najlepiej =) buzki
03.10.2005 :: 20:06 :: talk.pl

ofca

no a jak!! ciesze sie ze cos jednak postanowilas napisac ty rob sobie swoje a oni wszyscy niech sie bujaja
03.10.2005 :: 17:58 :: cjf115.neoplus.adsl.tpnet.pl

linka

no i masz racje nie daj się to jest Twój świat Twoje życie i do Ciebie należy decyzja co z nim zrobisz a reszte to powinno h..j obhodzić nie mogą kontrolować toich ruchów ani mówić Ci co masz robić Trzymaj się i bądz silna

Talk.pl :: Wróć