Ksiega


Linki
***Fajne blogaski***
Martyśka :)
Bartuś
Anitka
Maryczka
Dolinka
Ofca
***Look***
napisz coś :)
miłość jest piękna!
jakim misiem jesteś?
teścik-ze świnką :)
amorek ;)
lepiej się zastanów zanim wybierzesz prezent
troskliwe misie
znaczenie imion
Kocham Cię...w różnych językach
misie naprawde są słodkie
biedny misio...
test IQ :)
twoje przeznaczenie
różne Quizy
Bąbelki
mężczyzna roku...
Czym jest małżeństwo?
żabka dla przyjaciela

*********''*********** Gdy jest Ci smutno i źle, Pomyśl, że niedaleko jest kraina Dobra i szczęśliwa. Szmer fal, śpiew mew. Kraina, w której słońce utuli Cię Swymi ciepłymi promieniami Pamiętaj, że kiedy tylko chcesz, Możesz się tam znaleźć... ********''***********

Historia
2024
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2023
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2022
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2021
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2020
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2019
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2018
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2017
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2016
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2015
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2014
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2013
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2012
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2011
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2010
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2009
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2008
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2007
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2006
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2005
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2004
grudzień
listopad






Link :: 02.05.2005 :: 11:04
Imprezka po imprezce....hehe.Było naprawde fajnie!Najpierw sobota kiedy dośc niespodziewanie znalazłam sie na dyskotece ale już nie wiem gdzie bo nie pamiętam nazwy:)Pózniej niedziela i....festyn w Zaolszyniu musiałam przebijać sie przez siatke żeby wejsc do srodka i nie placic za bilecik...naszczescie żyje.Także zajebista zabawa choć dość krótko....Więc ten wekend moge zaliczyć do baaaardzo udanych :)Oby więcej takich imprez!
Komentuj(4)


Link :: 07.05.2005 :: 11:16
Buuuu....ale okropna pogoda!Cały czas pada!I przez to humorek jakiś taki zjebany...nic sie nie chce robic a jak pomyśle że od poniedziałku trzeba iść do szkoły to...
Jak zauważyliście zmieniłam szablonik ale nie zabardzo mi sie podoba więc organizuje poszukiwania fajniejszego :)
Dzisiaj sobota ale nie zapowiada sie tak ciekawie jak poprzednia a szkoda...wogóle ostatnio jakoś każdy zamula...
Ale jak tatuś mówi: "Trzeba sie uczyć a nie latać po dyskotekach..." no więc grzeczna Agniesia siadzie dzisiaj do historii i sie pouczy żeby P.Wilka zaskoczyć.....ta!Akurat...Chyba nikt w to nie uwierzy...
Dobra spadam!

Komentuj(4)


Link :: 12.05.2005 :: 14:10

Miłość jest jak cień człowieka,
Szkoda, kto dla niej wiek trwoni,
Kiedy ją gonisz, ucieka,
Kiedy uciekasz, to goni.
[J. Niemcewicz]

Mądry wierszyk ponieważ ukazuje prawde....przynajmniej w moim przypadku.
Ach ta okropna pogoda....

Komentuj(2)


Link :: 16.05.2005 :: 11:24
Wypadałoby coś napisać...a więc musze powiedziec że kolejny weekend miałam baaaardzo udany!Poprostu super,ekstra itp.:)
W piątek wyruszyłam na dyskoteke(wiem że nie powinnam) ale nie zostałam tam zbyt długo ponieważ poszłam do knajpki...było naprawde fajnie!
W sobote jeszcze na kacu poszłam na grila do kolegi i tam to sie dopiero działo...i wróciłam o 9.00 rano miałam mały przypał u taty ale to nie było najgorsze...najgorsze było moje samopoczucie.Głowka mnie bolala...przez cały dzień chciało mi sie spać ponieważ spałam tylko 2 godziny.
A dzisiaj do szkoły...straszne!No i oczywiście Pan Wilk zrobił kartkóweczke składającą sie z 8 pytań...a tak na marginesie to poszła mi bardzo tragicznie.
Buziaczki!
Komentuj(2)


Link :: 23.05.2005 :: 13:00
Urwały mi sie dzisiaj trzy lekcje i jestem już w domciu!A tak mi sie nie chciało na tych lekcjach siedzieć....przez cały czas chce mi sie spać bo przez ostatnie dwie nocki króciutko spałam...ponieważ w sobote byłam na ognisku a w niedziele na festynie.Było bardzo fajnie!

Ale i tak czegoś mi jeszcze brakuje...brakuje mi uczucia które mogłabym otrzymać od innej osoby,kogoś kto bedzie mnie rozumiał i sie mną opiekował bo ja bardzo tego potrzebuje...Ale ja już mam tego głupiego pecha i zawsze trafiam na nieodpowiednią osobe.To wszystko powinno być znacznie łatwiejsze!Kuffa jaka ja jestem samotna...

A teraz chyba ide sie troche zdrzemne...Papa!


Komentuj(2)


Link :: 26.05.2005 :: 17:21
Jak mnie pieką nóżki....dzisiaj sie opalałam i takie są tego efekty.Byłam z Anitą na karpatkach i musze przyznać że jak na mnie to i tak długo wytrwałyśmy na tym słoneczku no i sie troche spiekłyśmy...teraz bede przeżywać to przez najbliższy tydzieć bo mocno odczuje to moje opalanko.A na dodatek leżałam cały czas na plecach więc tył mojego ciała jest biały a przód czerwony....możecie sobie wyobrazić jak wyglądam:)
A mam w planach jutro iść znowu i plecki sobie opalić no ale chyba nie dam rady...
A poza tym zaczął sie długi weekend więc mała przerwa od szkoły...nareszcie!Choć i tak pocieszam sie tym że już niedługo wakacje ale najpierw musze oceny poprawić bo kiepsko w tym roku mi idzie z nauką...obym zdała...bedzie ciężko!
Dobra spadam musze sie czymś wysmarować żeby tak nie piekło...

Komentuj(3)





Made by ixs
Photo from deviantART