Ksiega


Linki
***Fajne blogaski***
Martyśka :)
Bartuś
Anitka
Maryczka
Dolinka
Ofca
***Look***
napisz coś :)
miłość jest piękna!
jakim misiem jesteś?
teścik-ze świnką :)
amorek ;)
lepiej się zastanów zanim wybierzesz prezent
troskliwe misie
znaczenie imion
Kocham Cię...w różnych językach
misie naprawde są słodkie
biedny misio...
test IQ :)
twoje przeznaczenie
różne Quizy
Bąbelki
mężczyzna roku...
Czym jest małżeństwo?
żabka dla przyjaciela

*********''*********** Gdy jest Ci smutno i źle, Pomyśl, że niedaleko jest kraina Dobra i szczęśliwa. Szmer fal, śpiew mew. Kraina, w której słońce utuli Cię Swymi ciepłymi promieniami Pamiętaj, że kiedy tylko chcesz, Możesz się tam znaleźć... ********''***********

Historia
2024
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2023
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2022
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2021
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2020
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2019
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2018
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2017
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2016
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2015
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2014
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2013
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2012
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2011
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2010
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2009
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2008
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2007
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2006
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2005
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2004
grudzień
listopad






Link :: 06.12.2004 :: 15:33
Mam nadzieje,że sie nie pogubicie czytając ten tekst...

Wszystkiego najlepszego, życia udanego, życia spełnionego bo od niego nie ma nic wspanialszego, nie znam czegoś takiego do porównania indywidualności jego cech oraz osobowości, a zarazem jest drogowskazem osobistości twych wydarzeń, nie porzucaj marzeń, pamiętaj by pamiętać o pamięci ludzi którzy pamiętają, nie zapominają, dają i się nie upominają, swą wartością priorytety zawyżają, zalety przedstawiają, niestety wzloty i kłopoty życia esencji dwa stopy, wady, zalety, kreacja należy do tego kto w co wierzy a biały i czarny, dwuznaczność wyrażenia w formie przedstawienia czy normie twego cienia, uwierz w pragnienia, przemóc nieprzyjaciela, wymóc efekt scalenia, dzielenia na polowy nie ma mowy, życzę ukochanej podpory zaufanej, docenianej miłością obdarowywanej oraz przyjaciela oddanego, zaufanego do którego pójdziesz w razie czego, nic konkretnego a tak potrzebnego, trudno zdobyć coś wartościowego a łatwo strącić z błahego powodu przyziemnego, ilość ilości to nie miernik jakości bo wartości nie maja odzwierciedlenia w wielkości, marzenia to już część spełnienia, życia przystępnego, życia konkretnego, jeszcze raz wszystkiego najlepszego. Pamięć wadliwa skleroza się odzywa czasem tak bywa, życzeń przybywa niektórzy przychodzą lecz większości ubywa, rozchodzą się drogi, odchodzą, bywa że zachodzą lecz razem już nie chodzą, sytuacje mające racje wywodząc się z tego że mowa i głowa razem ubrana w słowa, a twoja ostoja zbudowana na własnych wybojach, nadzieje ze na trafnych racjach, dobrych akcjach, niech dążenie nie zawadzi o sumienie, niech marzenie ukoi twe pragnienie, niech życzenie znajdzie swe zakończenie

Komentuj(7)


Link :: 06.12.2004 :: 23:08
Czas napisać jakąś sensowną noteczke!Poprzedniej nie wszyscy zrozumieli za co sorki ale to świadczy tylko o was..he..he..No,ale tak poważnie to dzisiaj są Mikołajki i dlatego też składam wszystkim zaglądającym na tego blogaska najserdeczniejsze życzenia,dużo uśmiechu na codzień oraz ciekawych przeżyć każdego dnia!Sobie życze tego samego bo dość mam już tej monotonii oraz samotności,chciałabym to zmienić ale nie wiem jak?Grono osób którym ufałam z każdym dniem się zmniejsza,mam nadzieję że nie zawiode się na osóbkach naprawde dla mnie ważnych i pomagających mi w trudnych chwilach,wieże że to sie nie zmieni bo moge im ufać.Nie wymienie ich imion bo bedą za bardzo pewni siebie i przestaną mi pomagać...heh..Wielkie cmokaski dla moich kofanych miśków!Dzięki za wszystko...i oby tak dalej :P
Komentuj(5)


Link :: 12.12.2004 :: 19:50
Dzisiaj jest niedziela,chyba najbardziej zamulający dzień tygodnia.No ale już niedługo święta i tylko ta myśl mnie pociesza,ponieważ bedzie duużo wolnego,spotkam się z całą rodzinką no i przyjdzie Święty Mikołaj :)Ale teraz zapowiada się najcięższy tydzień!Same poprawy i odpytywanka w szkole.No a poprawiać to ja akurat mam co!Nie wiedziałam że w liceum bedzie tak ciężko!Już dość mam tej szkoły,tych nauczycieli i wszystkiego co związane jest z nauką!Co za głupiec wymyślił szkołe?!No ale musze udzwignąć ten ciężar jeszcze przez ten rok i dwa następne lata!

Szkoła - rok od września do czerwca.
Szkoła - wolnego czasu morderca.
Szkoła - dziewięć lat z życia kalendarza.
Szkoła - w dorosłe życie nas wdraża.
Szkoła - pole bitew i wojen.
Szkoła - cząstka historii mojej.
Szkoło! Czym byś nie była dla świata,
To i tak cię opuszczę za dwa lata. :)

Ten wierszyk dedykuje mojej szkole!

Komentuj(4)


Link :: 15.12.2004 :: 15:55
Ja pierdole!!!Jakie to moje zycie jest beznadziejne!Nic mi się nie udaje,wszystko jest przeciwko mnie!Ja juz tego nie wytrzymuje!Sadziłam ze wszystko się ułozy i nie warto przekreślać wszystkiego tak odrazu,myślałam ze potrzeba czasu...ale jednak w moim przypadku czas okazała się wielkim wrogiem którego nie potrafie pokonać.Jestem bezsilna...czuje jak po woli cząstka mnie zanika by nigdy już nie powrócić!Zmieniłam się!Wiem!Teraz jestem tego świadoma że popełniłam bład,błąd którego już nie naprawie,ponieważ nie da się cofnąć czasu!Miałam nadzieje...nadzieje ze wszystko bedzie ok ale juz ją straciłam.To bez sensu wierzyć w coś co i tak nigdy nie bedzie fikcją!Zrozumiałam to...ale za póżno!Za dużo zmian nastąpiło w moim zyciu zebym mogła to naprawić!Pozostaje mi tylko czekać!Czekać aż wszystko się ułoży......
Komentuj(11)


Link :: 22.12.2004 :: 22:55
Czemu smutek wciąż powraca?Czemu zawsze musze czuć sieś żle?Juz myslałam ze wszystko sie ułozy...ale jednak się myliłam.Łezki same płyną mi po policzkach ponieważ zrozumiałam że nie ma miłości odwzajemnionej i ze zawsze ta jedna strona czuje coś więcej!Czemu ja musze być tą osobą w tym związku która zawsze cierpi?Zazdroszcze tym wszystkim którym się układa...ze mna chyba nigdy tak nie bedzie...albo ja coś psuje swoim zachowaniem albo ta druga osoba mnie rani!Chciałabym zeby On to zrozumiał!Lecz nie potrafie Mu tego wytłumaczyć!Ciągłe rozmowy nie mają sensu!Nie moge do Niego dotrzec...Chciałabym urodzić się na nowo i być zupełnie inna osobą!Moze bardziej wyrozumiałą,nie angażująca się i potrzaca na swiat przez bardziej kolorowe szkiełka.Myślałam że sie czegos nauczyłam przez to ze nie bylismy razem lecz to nie prawda teraz jest jeszce gorzej!Mam wrażenie ze już nigdy nie uwolnie sie od Niego...od uczuć którymi Go darze...Jestem tak jakby uwięziona w korytarzu z którego nie ma wyjścia!Szukam wciąż jakiegoś znaku lecz on pojawia sie na chwile i znika...zagłębiam sie w pustke i samotnośc z której nie potrafie sie uwolnić...
Komentuj(5)


Link :: 27.12.2004 :: 23:21
Najjaśniejsze słoneczko moje!Ty jesteś jak marzenie,którego do końca nie moge osiągnąć!Próbuje...nie wychodzi mi...Wiem!Ztego powodu jest mi smutno i bardzo ale to bardzo żle!Chciałabym osiągnąć pełnie szczęścia ale tylko z Tobą!Bardzo Cię potrzebuje...Już myślałam ze jesteś blisko ale jednak sie myliłam...nie potrafimy tak jak kiedyś poprostu być ze sobą!Ciągłe kłótnie,ciągła gonitwa...chciałabym umieścic Cie w jakims pudełeczku i mieć Cię tylko dla siebie!Ale wiem ze to nie możliwe!Tak trudno jest mi Cię zrozumieć,chciałabym żebyś mi pomógł,pomógł w odbudowaniu tego co było między nami!Sama nie potrafie tego zrobić!Czekam na Twój gest...czy kiedys przyjdzie taki dzień, w którym docenisz mnie za to że Jestem?
Komentuj(6)





Made by ixs
Photo from deviantART