Ksiega


Linki
***Fajne blogaski***
Martyśka :)
Bartuś
Anitka
Maryczka
Dolinka
Ofca
***Look***
napisz coś :)
miłość jest piękna!
jakim misiem jesteś?
teścik-ze świnką :)
amorek ;)
lepiej się zastanów zanim wybierzesz prezent
troskliwe misie
znaczenie imion
Kocham Cię...w różnych językach
misie naprawde są słodkie
biedny misio...
test IQ :)
twoje przeznaczenie
różne Quizy
Bąbelki
mężczyzna roku...
Czym jest małżeństwo?
żabka dla przyjaciela

*********''*********** Gdy jest Ci smutno i źle, Pomyśl, że niedaleko jest kraina Dobra i szczęśliwa. Szmer fal, śpiew mew. Kraina, w której słońce utuli Cię Swymi ciepłymi promieniami Pamiętaj, że kiedy tylko chcesz, Możesz się tam znaleźć... ********''***********

Historia
2024
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2023
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2022
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2021
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2020
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2019
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2018
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2017
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2016
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2015
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2014
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2013
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2012
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2011
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2010
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2009
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2008
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2007
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2006
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2005
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2004
grudzień
listopad






Link :: 11.11.2004 :: 19:26

Pierwsza stronka mojego bloga! :)Ciekawe czy bede go długo prowadziła bo na poprzedni prawie wcale nie zaglądałam.Licze na częste odwiedzanie i dużo komentów!3majcie się cieplutko papa!

Komentuj(2)


Link :: 12.11.2004 :: 20:20
Dzisiaj troszke poprawiłam mojego bloga i dodałam kilka ciekawych stronek.Dzisiaj dzionek minął spokojnie ale chłodno...zima już bliziutko!Jutro planuje wyjść na miasto po butki ale znając mnie nie kupie ich sobie bo ja zanim coś wybiore to musze chodzić przynajmniej klka dni.Najgorsze jest to że nikt już przez to nie chce chodzić ze mna na zakupki :( no ale i tak kogoś namówie!!
Komentuj(1)


Link :: 16.11.2004 :: 19:09
Jak ja kocham misie!Są takie słodziutkie!Szkoda że nie mam żywego misiaczka do którego mogłabym sie przytulić i wogóle.Wiecie o co chodzi!Niedawno straciłam takiego misiaczka na którym mi bardzo zależało no ale cóż nie da sie zawrócić czasu...a szkoda bo bym napewno to zrobiła zeby była taka możliwość :) No a co tam u mnie?Nic ciekawego,same przypały.Na przykład w szkole za nieobecności wychowawczyni wzywa rodziców a kogo?Oczywiście moich,Anitki i Dolinki!My to nie umiemy bez problemu przeżyć nawet jednego dnia!A czemu sie tak dzieje?!Nie mam pojęcia...
Komentuj(6)


Link :: 18.11.2004 :: 19:54
Dzisiaj był okropny dzionek!A dlaczego??Bo był taki wiaterek ,że aż mnie i Anitke zwiał do bramy jak wracałyśmy ze szkoły!Jak szantrapko?Dotarłaś bez problemu do domciu?:)Wiatr cię nie porwał?Ja miałam lepiej bo szłam z wiatrem i chyba pierwszy raz tak szybko doszłam :)No,a jutro zapowiada sie jeszce gorzej bo mam odpowiadać z historii u pana Wilczka :)Mam nadzieje że bedzie w dobrym humorze bo inaczej zarobie kolejną jedynke,a wtedy nie mam nawet co pokazywać sie w domu bo moja mamusia tak sie wkurzy,że nie pomoże tak jak ostatnio obranie ziemniaków na obiad:) Tym razem bym musiała wypucować chyba cały domek żeby sie nie złościła...Trzymajcie za mnie kciuki!Papa!
Komentuj(2)


Link :: 19.11.2004 :: 21:51
"....Czekałam....."

...Czekałam
na Twe przyjście
ukryta za murem zieleni...
...Czekałam
na Twe kroki
układając serce z kamieni...
...Czekałam
na Twą postać
na ścieżce wśród kasztanów...
...Nadsłuchiwałam kroków
wśród drżeń liści łopianu...
...Wypatrywałam oczy,
łzami zrosiłam konwalie
lecz Ty nie przyszedłeś...
...Czemu?
...a miało być tak fajnie...

Komentuj(5)


Link :: 22.11.2004 :: 21:24
Cześć słoneczka!Ale mam dzisiaj fany dzionek!Miałam tylko dwie lekcje bo są próbne matury i mam zajefany humorek :) No i wogóle moge wkońcu wejść na necik,wcześniej nie mogłam bo mój komputerek był w małej naprawie :)Wkońcu spadł śnieżek!(spadł już w piątek ale nie mogłam wcześniej tego napisać :) jest tak bialutko,zimniutko i ślisko ale poza tym fajnie!Prawdziwa zima!Wpisujcie się do księgi gości!Czy musze o tym przypominać??A...no i oczywiście komętujcie notki!Z góry dzięki!3majcie siem cieplutko!Papa!
Komentuj(3)


Link :: 23.11.2004 :: 21:37
Pod wieczór złapałam jakiegoś strasznego doła!Już miałam napisać notke w której opisałabym co i w kim mnie wkurza.Ale mogło by to zranić niektóre osóbki a tego bym nie chciała,bo nie lubie jak ktos z mojej winy jest smutny.Chciałabym zeby inni czasem też sie zastanowili czy przez swoje zachowanie nie ranią drugiej osoby i czy są tak do końca wporządku...Wkurzają mnie ludzie fałszywi i udający kogoś kim nie są po to aby wzbudzić zainteresowanie swoją osobą.Wszyscy wymagają od siebie mówienie prawdy na temat swojej osoby, a jak co do czego przyjdzie to zajebią focha i po sprawie :) To wydaje mi sie troszke bez sensu no ale co ja swoja skromną osóbką moge na to poradzić?Nic!
Komentuj(4)


Link :: 26.11.2004 :: 21:44
Już czs chyba dodać nową notke bo dosyć dawno tu nie pisałam.A więc dziś nie byłam w szkole bo wczoraj jako bardzo zdolna dziefcynka skręciłam sobie nóżke w szkole.Dopiero dzisiaj byłam u lekarza ale naszczęście miałam dwie opcje:albo gipsik albo maść i antybiotyk!Oczywiście wybrałam tą drugą bo jutro ostatki i nie zamierzam siedzieć w domciu tylko ruszam do SCC na ostatnią imprezke w tym roku z Anitą i Doli.Jak dziefczyny popijemy jutro nie? ;)No a co innego mamy robić w ostatki?Mam nadzieje ze bedzie zajebista zabawa i duuuużo ludzi!Pozdrowionka dla wszystkich moich miśków! :*
Komentuj(4)





Made by ixs
Photo from deviantART