Ksiega


Linki
***Fajne blogaski***
Martyśka :)
Bartuś
Anitka
Maryczka
Dolinka
Ofca
***Look***
napisz coś :)
miłość jest piękna!
jakim misiem jesteś?
teścik-ze świnką :)
amorek ;)
lepiej się zastanów zanim wybierzesz prezent
troskliwe misie
znaczenie imion
Kocham Cię...w różnych językach
misie naprawde są słodkie
biedny misio...
test IQ :)
twoje przeznaczenie
różne Quizy
Bąbelki
mężczyzna roku...
Czym jest małżeństwo?
żabka dla przyjaciela

*********''*********** Gdy jest Ci smutno i źle, Pomyśl, że niedaleko jest kraina Dobra i szczęśliwa. Szmer fal, śpiew mew. Kraina, w której słońce utuli Cię Swymi ciepłymi promieniami Pamiętaj, że kiedy tylko chcesz, Możesz się tam znaleźć... ********''***********

Historia
2024
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2023
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2022
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2021
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2020
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2019
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2018
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2017
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2016
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2015
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2014
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2013
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2012
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2011
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2010
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2009
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2008
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2007
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2006
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2005
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2004
grudzień
listopad






Link :: 02.01.2005 :: 23:04
No i po wszystkim....ale szkoda bo było zajebiście!!!!Tego sylwestra spędziłam naprawde super,fajna atmosferka,fajni ludzie...ale wiem jedno!Nigdy więcej nie robie już zadnych baletów w domciu ponieważ za dużo strat poniosłam.Ale mniejsza o to bo i tak było poprostu naj!Najważniejsze ze mój misiek był ze mną!Zebyś był zawsze taki jak wtedy...był poprostu koffany!Na początku troszke się pokłóciliśmy ale to normalne,pózniej już było zajebiście!Nie da się opisać całego sylwestra ale chyba tak ogólnie wystarczy?!Wiem jedno...trzeba to powtórzyć(ale już nie u mnie w domku ;)Wielkie cmokaski dla wszystkich!!Papa!
Komentuj(5)


Link :: 05.01.2005 :: 19:32
Moje serduszko?Złamane...niedocenione...bezsilne...opusciły mnie już wszystkie siły,juz nie umiem walczyć,śmiać sie...umiem tylko płakać i narzekać!Ale to nie bez powodu,tym powodem jest ON,ten który skradł mi ogromny kawał serca i nie chce go oddać!Czemu On taki jest?Czemu nie stara się o to zeby było wszystko wporządku?Myślałam ze potrzeba czasu...ale jednak nie,czas jeszcze gorzej wszystko komplikuje!Zanikam ja...zanikają moje siły...może kiedyś je odnajde,ale sama nie potrafie szukać...

W tej notce chciałabym podziękować Anitce za to ze jest zawsze przy mnie i zwsze mnie wysłucha.Jesteś koffana!Wielkie cmokaski dla ciebie za to co dla mnie robisz! :*
Komentuj(8)


Link :: 07.01.2005 :: 22:03
Już myślałam ze bedzie lepiej...ale myliłam się!Jednak On się nie zmienił,jet taki jak był poprzednio!Tak łatwo jest zmienić swój charakter na gorsze lecz trudno jest go odmienić.Oczekiwałam od niego że bedzie lepszy lecz na marne...te ciągłe przekonywania,ciągłe kłótnie...nic to nie zmienia a wręcz przeciwnie jeszcze bardziej sie pogarsza!Jak ja mam mu wytłumaczyć ze denerwuje mnie już ta ciągła gonitwa?Gonitwa za niczym...i tak wiem ze nie da sie naprawić jego charakteru!Tak bym tego chciała lecz jestem bezsilna!Potrzebuje pomocy...jego pomocy!Kiedy on zrozumie ze rani swoim zachowaniem innych?Chyba nigdy...nikt nie potrafi mu powiedzieć ze robi zle,tylko ja,ale on nie uważa mojego zdania!Zawsze szuka w tym co mówie pretekstu do kłótni i zawsze okazuje się ze to ja wszystko psuje!Czemu tak jest?Czy ktoś potrafi odpowiedzieć mi na to pytanie?
Komentuj(8)


Link :: 12.01.2005 :: 22:29
Chciałabym napisać optymistyczna notke ale nie mam jak narazie do tego powodu...kiedy wszystko bedzie mi sie układało?Kiedy wszystko bedzie tak jak dawniej?Już tego nie wytrzymuje,wszystko sie pierdoli i co gorsza nie da sie tego naprawić.Cofnąć czas?To nie możliwe...a szkoda...gdyby się tak dało to juz wiem co bym zrobiła,juz wiem jak bym postępowała,ale przecież człowiek uczy sie na swoich błędach...tylko wtedy cierpi,tak jak ja!Nauka zawsze była trudna,zawsze przechodzilismy przez nia z trudnością i potykalismy się na jakis wzniesieniach...ale czy to nie mogłoby byc prostsze?"Po złych chwilach zawsze przychodzą te dobre" ale do mnie nie moga one dotrzeć...tak bym chciała żeby wszystko szło po mojej myśli...jestem bezsilna...zagłębiam się coraz bardziej w ta monotonię mojego zycia i stwierdzam ze to chyba nie ma sensu,że stworzona jestem tylko po to by cierpieć i by ludzie z którymi sie spotykam nie popełniali tych samych błędów co ja!Zanikam....
Komentuj(5)


Link :: 16.01.2005 :: 21:06
Wszystko spierdoliłam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Komentuj(6)


Link :: 29.01.2005 :: 16:00
Dawno tu juz nie pisałam ale to dlatego że nie miałam czasu i wogóle szczerze mowiąc nie miałam chęci zeby tu zaglądać.W moim życiu nastąpiła kolejna zmiana-stracilam osobe na której bardzo mi zależało...Czemu tak łatwo wszystko zepsuć?Czemu szczeście musi trwać tak krótko?Ale nie bede wiecej tu o tym pisała ponieważ chce zamknąc jeden rozdział z mojego zycia...rozdział w którym był On.Ten który na zawsze pozostanie głęboko w moim serduszku.Teraz jestem juz pewna że nigdy więcej z nim nie bede...kiedy o tym myśle czuje się jakoś dziwnie ale z drugiej strony cieszę się że już nigdy nie bede przez niego cierpiała...On stał sie częscią mojego życia i musze się do tego przyzwyczaić i nauczyć sie żyć bez Niego...
Buziaczki dla wszystkich odwiedzających mojego blogaska oraz dla osób które są zawsze przy mnie :*
Komentuj(7)





Made by ixs
Photo from deviantART