Ksiega


Linki
***Fajne blogaski***
Martyśka :)
Bartuś
Anitka
Maryczka
Dolinka
Ofca
***Look***
napisz coś :)
miłość jest piękna!
jakim misiem jesteś?
teścik-ze świnką :)
amorek ;)
lepiej się zastanów zanim wybierzesz prezent
troskliwe misie
znaczenie imion
Kocham Cię...w różnych językach
misie naprawde są słodkie
biedny misio...
test IQ :)
twoje przeznaczenie
różne Quizy
Bąbelki
mężczyzna roku...
Czym jest małżeństwo?
żabka dla przyjaciela

*********''*********** Gdy jest Ci smutno i źle, Pomyśl, że niedaleko jest kraina Dobra i szczęśliwa. Szmer fal, śpiew mew. Kraina, w której słońce utuli Cię Swymi ciepłymi promieniami Pamiętaj, że kiedy tylko chcesz, Możesz się tam znaleźć... ********''***********

Historia
2024
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2023
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2022
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2021
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2020
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2019
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2018
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2017
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2016
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2015
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2014
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2013
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2012
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2011
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2010
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2009
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2008
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2007
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2006
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2005
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2004
grudzień
listopad






Link :: 08.03.2005 :: 14:07
Dzień Kobiet! Buuuuu....a ja nawet nie mam z kim go uczcić....dobrze że chłopcy z mojej klasy nie zapomnieli i że przynajmniej od nich dostałam tulipanka :)ciekawe czy mój tatauś bedzie pamiętał?Bo od nikogo więcej nie mam co liczyć na miłe życzonka i....prezencik :)A co u mnie?Lipa!!Duuużo nauki i same nudy!Musze teraz ostro wkuwać zeby poprawić przedmioty które zaniedbałam przez tamte półrocze.Ale naszczęście mam teraz 3 dni wolnego...no w sumie powinnam chodzić do szkoły ale są rekolekcje i mam np. jutro tylko 2 lekcje więc nie opłaca sie iść no nie?Dobra kończe bo coś weny nie mam!Buziaczki dla wszystkich kobietek!(Tylko nie pomyślcie sobie że jestem innej orientacji:))
Komentuj(3)


Link :: 15.03.2005 :: 15:37
Wczoraj były moje 17-naste urodzinki!Ehh...szkoda że jeszcze nie 18-naste ;( W sobotke sobie troszke poświętowałam hehe...najpierw byłam z funfelkami w knajpce a pózniej imprezka w domciu.Było sporo osób i zajebista zabawa,ale nie bede opowiadać...było przyjść!

Żeby te wszystkie życzenia które dostałam i wczoraj i w sobote sie spełniły...ale o tym to moge tylko pomarzyć!No i czemu tak jest?Że rzeczy których bardzo pragniemy sie nie spełniają albo spełniają sie w zupełnie inny sposób niż byśmy tego chcieli(przynajmniej ja tak mam)Z jednej strony mam dzisiaj dosyć dobry humorek ale z drugiej jak sobie tak troszke porozmyślam to moje zycie jest nudne i monotonne.Chciałabym to jakoś zmienić...ale jak?

Dobra kończe to stukanie bo klawiaturka wysiądzie ;) 3majcie się cieplusio!Papa!
Komentuj(5)


Link :: 21.03.2005 :: 20:59
Ona- spokojna i cicha... (to tylko pozory)
On- zwyczajny chłopak... (dla Niej wyjątkowy)


Poznali się zupełnie przypadkiem...tak to już 4 lata od kiedy się znają. Początkowo przyjaźń...w sumie nie możliwe a jednak. Pomiędzy dwojgiem osób nawiązała się więź porozumienia, nitka, której nikt nie mógł przerwać. Z czasem pojawiło się uczucie, które nie było możliwe do zrealizowania...a jednak udało się! Cieniutka nitka zamieniła się w gruby sznur, który miał przetrwać wszystko, wszystkie przeciwności i niedomówienia. Nagle coś się zmieniło...nie wiem czyja wina lecz wiem że bardzo zabolało...Ją zabolało...On niczym się nie przejmował. Był Jej cząstką która oderwała się tak niespodziewanie i szybko... później łzy, rozpacz to wszystko nie do opisania co się z Nią działo. Potrzebowała pomocy lecz nikt nie potrafił jej zrozumieć... przyjaciele, rodzina, wszystkim wydawało się że to tylko zauroczenie o którym niedługo zapomni...
[…]Po kilku miesiącach znów się pojawił...równie niespodziewanie jak zniknął. Tłumaczył,że odbudują wszystko od nowa, że będzie inaczej,lepiej...Uwierzyła...ponieważ uczucie nie zgasło i nadal „coś”czuła. Dni mijały bardzo szybko...początkowo było dobrze...lecz później historia się powtórzyła znów zaczęła się walka...walka o Jego uczucia. Zakończyła się dla Niej przegraną...poraz kolejny przegrała swoją pierwszą wygraną którą był On. Taki zwykły przeciętny chłopak...dla Niej wyjątkowy...

Komentuj(7)


Link :: 25.03.2005 :: 14:32

Wesołych,radosnych świąt Wielkanocnych!!

Komentuj(1)


Link :: 30.03.2005 :: 17:28
Chciałabym cieszyć sie drobnostkami i nie zadawać sobie już tych głupich pytań na które i tak nie znam odpowiedzi...
Kiedy w końcu przyjdzie taki dzień w którym bede mogłam powiedzieć że jestem naprawde szczęśliwa?Mam rodzine,znajomych powinnam się cieszyć bo niektórzy nawet "tego" nie mają...
Jednak i tak coś nie daje mi spokoju i potrzebuje czegoś więcej...czegoś co pozwoli powiedzieć mi że dokonałam swego celu i że mogę sie cieszyć życiem!Wiem że gadam teraz jak jakaś głupia pesymistka ale co poradze że właśnie tak czuje?

"Kiedy świat wyda ci się ciemny i wrogi,
skup się na drobiazgach - promieniach słońca
prześwitujących przez liście,
kocie wyciągniętym na twoich kolanach,
smaku jabłka, kroplach rosy na pajęczynie.
Kiedy nauczysz się cieszyć
małymi rzeczami w życiu,
odkryjesz jasny i przyjazny świat."

Pam Brown
Komentuj(5)





Made by ixs
Photo from deviantART